Oceń: (0) (0)

d.karwowska

, 2009-11-08 12:17:34, 1 odp
Tematy:

Czy mogę wymienić jeszcze stare prawo jazdy z 1984r.?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

bhpspec.pl 2009-11-20 00:06:26

Sądzę, że w wypadku jeżeli prawo jazdy nie zostało wymienione w terminie, Wydział Komunikacji właściwy dla miejsca zamieszkania, będzie władny odpowiedzieć na to pytanie. Osobiście uważam, że jest to jak najbardziej możliwe, choćby dlatego, że kilkoro z moich znajomych również sporo po terminie wymieniło stary dokument (czekali na gwiazdki na prawie jazdy - ja w swoim nie mam)

inż. Stanisław Tkaczyk
Specjalista ds.BHP
info@bhpspec.pl
www.bhpspec.pl

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Tematy:

Pytania: << Poprzednie Następne >>

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

witam mam pytanie czy...

Autor: qba199, Odpowiedzi: 2

2 foteliki z tyłu...

Autor: ~delfin, Odpowiedzi: 2

Prawko

Autor: ~buziaczek2019, Odpowiedzi: 5

Czy mogę żądać z...

Autor: michał001, Odpowiedzi: 1

Art.177 § 1 kiedy...

Autor: excite, Odpowiedzi: 1

Linki