Oceń: (0) (0)

aniusia1210

, 2009-04-27 20:27:19, 4 odp

Straciłam ochotę na sex z moim chłopakiem. Co zrobić, pomóżcie????

Jestem z moim chłopakiem od ponad roku, zawsze wszystko ukladało sie wmiare dobrze.Ja mam 19 lat a on 21. Kochalismy sie raz w tygodniu jak była okazja to nawet częściej. Mój chłopak ma bardzo duzy poped sexualny i zawsze staralam sie go zaspokoić. jednak ostatnie 3 miesiące stały sie dla mnie męczarnią. na początku jeszcze jakos sie zmuszalam do współżycia zeby jemu bylo dobrze, ale ostatnio to już wogóle nie chce sie kochać i wciąż sie o to kłócimy. Kilka razy było nawet tak ze podczas sexu odwracalam głowe i plakałam bo robiłam coś czego nie chcialam. Nie dość ze zmuszalam sie do tego to jeszcze mnie bolało. Na początku myślałam ze to może dlatego ze zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne ale raczej nie. Poprostu podczas stosunku, wysycham i wtedy bardzo mnie boli. Nie wiem dlaczego tak jest i mnie to martwi. mało tego, ze mnie boli to wogole nie chce sie kochać i to jest powodem wielu kłótni bo mój chłopak nie rozumie dlaczego tak nagle wszystko sie zmieniło. Czy moze mi ktoś pomóc?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

MarcoKaka 2012-03-26 01:06:24

.Dziewczyno odpuść sobie takiego kogoś. Jemu nie chodzi o Ciebie tylko o seks. Skoro płaczesz podczas stosunku to co z niego za skur..-że tym się nie przejmuje

Oceń: (0) (0)

S3S 2010-01-25 01:36:10

"Wysychasz", bo nie jesteś podniecona. Twój chłopak o to nie zadbał, o Twoje potrzeby. I naprawdę mam poważne wątpliwości, co do jego szczerej miłości, skoro on tego nie zauważa i uprawia z Tobą seks wbrew Twojej woli, kiedy widzi, że Ciebie boli. Musisz o tym z nim porozmawiać. W związku muszą być spełniane potrzeby obu osób, bo inaczej to się rozpadnie.

Oceń: (0) (0)

kociaczek 2009-05-25 23:46:39

też tak miałam, to chyba dlatego że mój chłopak w pewnym momencie jakoś przestał dbać o moje potrzeby w sypialni, natomiast bardzo chciał żebym to ja spełniała wszystkie jego... było kilka trudnych rozmów zanim  w końcu zrozumiał o co mi chodzi, no i poprosiłam żebyśmy zaczęli stosować taki żel nawilżający... teraz znów jest jak dawniej :) tak że rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, a facetowi trzeba ''łopatologicznie - jak chłop krowie na miedzy" bo inaczej nie trafi... 

Oceń: (0) (0)

molek 2009-05-02 16:55:03

Przestań z nim współżyć. Dlaczego za miłość masz płacić swoim ciałem?
Jeżeli on nie rozumie, że nie masz ochoty to ja poddaję w wątpliwość jego miłość do ciebie, że jego miłość jest prawdziwa. Wychodzi na to, że jego interesuje seks a nie ty. I tylko będzie gorzej, ponieważ robisz coś wbrew sobie.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

jestem z nim od...

Autor: ~Algipa., Odpowiedzi: 3

??????

Autor: Karas0601, Odpowiedzi: 5

Dziewczyna - czy wypada?

Autor: ~pytajacy, Odpowiedzi: 10

Czy to normalne??

Autor: ziomolokow, Odpowiedzi: 2

Czy mam jej to...

Autor: emaziom14, Odpowiedzi: 9

Linki