Oceń: (0) (0)

zbbartosik

, 2006-11-11 20:19:38, 2 odp
Tematy: poznać

Suplementy - produkty - Dr. NONA co to jest , czy warto zawracać sobie tym głowę?

Ponoć te produkty to rewelacja,-leczą , poprawiają urodę, samopoczucie itd. Chciałbym poznać opinię fachowców na temat tych produktów i ich logo pani Dr Nonna - ponoć pochodzi ona z Izraela albo coś koło tego.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

mork 2006-11-13 16:42:26

Problemy natury etycznej nie mają tu nic do rzeczy. Zresztą chirurgia plastyczna nijak sie z etyką lekarską nie kłóci. Poza tym nie zapominajmy o osobach z różnego rodzaju chorobami skórnymi? Im pomoc sie przeciez nalezy.


Co do tych preparatów o ktorych mówisz to rozpytałem nieco i udalo mi sie ustalić, że te preparaty były przebadane pod kątem efektów ubocznych itd. przez odpowiednie instytucje. Z tego co wiem sama firma o to zabiegała -- oprocz standardowych testów ktore przechodzi każdy kosmetyk dopuszczony do sprzedazy wykonano roznego rodxzaju inne dodatkowe testy. Szczegółów nie będę opisywał bo mają tu one znaczenie drugorzędne.


O tym czy te preparaty są rewelacyjne i poprawiają samopoczucie nie będę sie wypowiadał. Są przebadane pod kątem skutecznosci leczenia chorób skórnych a wyniki są dosc obiecujące.

Rozrywka 11 minut temu

Zobacz też: lubicie grać w siatkówkę ?? xDDD
Oceń: (0) (0)

adam890 2006-11-11 20:40:14

Witam.


Co do tego pytaniea choć nie jestem specjalistą z dziedziny kosmetyki ale nie mam dużego poparcia przecież z punktu widzenia etyki to bóg dał nam ciało aby było dla nas a nie dla innych, ale starożytni mnisi(chyba) powiedzieli :"nie to jest ładne co jest ładne ale co komu sie podoba"  A jeśli chcesz sie dowiedzieć wiecej i masz zamiar zastosowania jakiś preparatów itp to musisz po to iść do apteki tam sie dowiedz i wszystko bedzie jasne! A tu jest jeszcze link: http://www.drnona.com.pl/  Pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Którą wybrać?

Autor: jolka98, Odpowiedzi: 2

fajne strony dla...

Autor: dancekasia1, Odpowiedzi: 3

jak zrobić Upięcie...

Autor: martusia3344, Odpowiedzi: 1

która wam się podoba?

Autor: ~młoda, Odpowiedzi: 3

kto lubi siebie

Autor: KOTEK12665, Odpowiedzi: 5

Linki