Oceń: (0) (0)

jesi89

, 2009-01-08 10:21:24, 1 odp

Obniżona skuteczność?

Witam. Od dwóch miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne. Kilka dni
temu, podczas gdy brałam pierwsze pigułki z opakowania, wypiłam
niewielką ilość alkoholu (wino). Po kilku minutach całe ciało miałam
pokryte ognistoczerwonymi plamami, czymś w rodzaju wysypki. Po dwóch
dniach powtórzyło się to samo, i znów miało to miejsce po wypiciu
alkoholu (tym razem szampan). Dodam, że wcześniej nigdy się to nie
zdarzyło (tzn zanim zaczęłam stosować ten rodzaj antykoncepcji). Czy
możliwe jest, aby alkohol i tabletki weszły w jakąś reakcję obniżając
tym samym skuteczność danej metody? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

pantera1983 2009-02-02 04:18:27

Tak naprawdę wszystko jest możliwe jedyną radą jest to abyś wybrała się do lekarza.Ja osobiście biorąc logest nie raz piłam alkohol po wzieciu tabletki i nigdy nie miałam takiej reakcji ale każdy organizm reaguje inaczej.Być moze twój organizm akurat tak reaguje.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Witam! Mam 18 lat,...

Autor: Rozlej, Odpowiedzi: 1

Pajączki na nogach?

Autor: niobe, Odpowiedzi: 3

Ciągle wzdęty brzuch....

Autor: Ewelina8709, Odpowiedzi: 2

Czy skrzepy krwi...

Autor: ania100, Odpowiedzi: 4

"Jabłko Adama" u kobiet?

Autor: wodnik-87, Odpowiedzi: 9

Linki