Profil użytkownika

Ostatnie logowanie: 14 dni temu
Nieesia2791 234pkt
Ranking: 1 (ostatnie 30 dni)
  • Imię:
  • Rejestracja: 1 lipiec 2018 (18 dni)
  • Suma punktów: 234
  • Znajomi: Jeszcze nie ma

Ostatnie pytania

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych pytań

Ostatnie odpowiedzi

Czy mogę wylecieć z Polski na dowodzie osobistym...

Autor: Nieesia2791, Czas od dodania: 18 dni temu

Ważą się prawa imigrantów z krajów Unii Europejskiej na Wyspach, tymczasem należy sobie także uzmysłowić, że po Brexicie problematyczne stanie się samo przekraczanie granicy Zjednoczonego Królestwa. Od kwietnia 2019 r. na wjazd do UK bez paszportu nie ma co liczyć.

Układ z Schengen, zawarty w 1985 r., zniósł kontrolę osób przekraczających granice między państwami członkowskimi Unii Europejskiej, i choć Wielka Brytania przystąpiła do tego układu tylko częściowo, to obywatele wspólnoty i tak mogli wjeżdżać na jej terytorium po okazaniu tylko dowodu osobistego. Tymczasem od kwietnia 2019 r., czyli po oficjalnym wystąpieniu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, wszyscy obywatele Unii, którzy zechcą przyjechać na Wyspy, będą musieli być zaopatrzeni w paszport.

Dla Polaków żyjących na co dzień w UK, a nieposiadających obywatelstwa brytyjskiego, powrót do paszportów może się okazać problematyczny. Cała procedura będzie w ich wypadku nie tylko czasochłonna, ale i droga.

To, że zaraz po Brexicie dojdzie do znaczących zmian w zakresie swobodnego przepływu osób, zaznaczył dziś rano w BBC minister ds. imigracji Brandon Lewis. Minister zapowiedział, że do marca 2019 r. brytyjski rząd wprowadzi nowe rozwiązania w kwestii wjazdu unijnych obywateli na Wyspy. I choć konkretne rozwiązania będą w dużym stopniu zależeć od wyniku negocjacji z Brukselą, to jest pewne, że wiosną 2019 r. rząd brytyjski wprowadzi zupełnie nowy system imigracyjny, a swobodny przepływ osób między Unią a Wielką Brytanią po Brexicie bezpowrotnie się skończy. .


Zastanawiam się czy 70D to mało czy dużo, bo akurat...

Autor: Nieesia2791, Czas od dodania: 18 dni temu

Witam dla Twojego wzrostu to nie jest za dużo. Z wiekiem biust będzie się zmieniać.


Komentarze do profilu

Profil tego użytkownika nie został jeszcze skomentowany

Ostatnio dodani znajomi

Użytkownik nie posiada jeszcze znajomych