Profil użytkownika

Ostatnie logowanie: 8 dni temu
AnnaLis 202pkt
Ranking: 36 (ostatnie 30 dni)
  • Imię: Anna
  • Rejestracja: 14 listopad 2017 (8 dni)
  • Suma punktów: 202
  • Znajomi: Jeszcze nie ma

Ostatnie pytania

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych pytań

Ostatnie odpowiedzi

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych odpowiedzi

Komentarze do profilu

Autor: AnnaLis, Czas od dodania: 8 dni temu

Witam , nazywam się Anna Lis jestem grafikiem komputerowym <br /> Zajmuję się doradztwem i kreowaniem wizerunku marki oraz projektuję wszelkiego rodzaju grafiki użytkowe na potrzeby internetu, druku i produkcji.<br /> Doświadczenie zdobyłam pracując dla licznych agencji reklamowych. Jako niezależny grafik wykonuję projekty dla małych i dużych firm. <br /> Na co dzień pracuję jako grafik komputerowy dla kilku agencji reklamowych, zdalnie obsługuję firmy z przeróżnych branży oraz realizuję jednorazowe zlecenia. Doświadczenie, które systematycznie zdobywam pozwala mi stale rozwijać się i spełniać zawodowo.<br /> Jeden z moich ostatnich projektów do grafika do serwisu z ofertami pracy Next-Jobs z której jestem bardzo dumna. <br /> <br /> http://next-jobs24.com<br /> <a href="http://next-jobs24.com/">Next-Jobs24.com</a><br /> [url=http://next-jobs24.com/]Next-Jobs24.com[/url]<br />

Ostatnio dodani znajomi

Użytkownik nie posiada jeszcze znajomych

O mnie

Witam , nazywam się Anna Lis jestem grafikiem komputerowym
Zajmuję się doradztwem i kreowaniem wizerunku marki oraz projektuję wszelkiego rodzaju grafiki użytkowe na potrzeby internetu, druku i produkcji.
Doświadczenie zdobyłam pracując dla licznych agencji reklamowych. Jako niezależny grafik wykonuję projekty dla małych i dużych firm.
Na co dzień pracuję jako grafik komputerowy dla kilku agencji reklamowych, zdalnie obsługuję firmy z przeróżnych branży oraz realizuję jednorazowe zlecenia. Doświadczenie, które systematycznie zdobywam pozwala mi stale rozwijać się i spełniać zawodowo.
Jeden z moich ostatnich projektów do grafika do serwisu z ofertami pracy Next-Jobs z której jestem bardzo dumna.

http://next-jobs24.com
<a href="http://next-jobs24.com/">Next-Jobs24.com</a>
[url=http://next-jobs24.com/]Next-Jobs24.com[/url]