Kategorie

Linki

Statystyki

  • Liczba zadanych pytań: 22728
  • Liczba udzielonych odpowiedzi: 83539
  • Liczba zarejestrowanych użytkowników: 44877

Odpowiedzi użytkownika AsiaMic

Dobry administrator nieruchomości w Warszawie?

AsiaMic 12 dni temu

Sprawdźcie Lemmonhouse. Mają wielu zadowolonych klientów. Współpracują także z firmami deweloperskimi , już od etapu zawierania umów przedwstępnych i tworzenia instrukcji użytkowania lokali, przez przekazywanie nieruchomości i lokali, aż po skomplikowane rozliczenia kosztów utrzymania nieruchomości oraz lokali w okresie deweloperskim. Są doświadczeni również w odbiorach budynków oraz dokumentacji i mogą pomóc w obsłudze zgłoszeń reklamacyjnych od nabywców. Generalnie zajmują się wszystkim, obsługą finansową, techniczną, prawną oraz utrzymaniem czystości i pielęgnacją zieleni. Na pewno przedstawią ciekawą ofertę.

Zatrucie alkoholowe, jak sobie pomóc?

AsiaMic 14 dni temu

Jeśli możesz to najlepiej przeleżeć taki ciężki dzień :) Poza tym można kupić w aptece saszetki z 2KC nazywają się Restart :) Są smaczne i uzupełniają elektrolity i wspierają pracę wątroby dzięki czemu szybciej pozbędziesz się toksyn :) Dobrze działa też orzeźwiający prysznic, w głowie robi się całkiem inaczej :)

Witam. ostatnio mam problem, zle sie czuje. Od paru...

AsiaMic 20 dni temu

Na pewno rzucenie palenia jest wskazane w takiej sytuacji jednak dobrze jest też zrobić sobie podstawowe badania, nawet w domu np. testem zdrowie complex z domowego laboratorium. Jest mega łatwy w użyciu i wyniki ma się zaraz pod ręką :) Oczywiście warto się też przejść do lekarza pierwszego kontaktu :)

Znacie jakieś metody na kaca?

AsiaMic 1 miesiąc temu

Dla mnie pomocny jest 2kc drink, uzupełnia płyny, ma bardzo dobry smak i naprawdę czuję się po nim lepiej, mam więcej energii :) A tak poza tym to rano prysznic na otrzeźwienie i coś ciepłego na rozgrzanie żołądka :)

Czy takie klocki będą odpowiednim prezentem dla...

AsiaMic 4 miesiące temu

Dla dzieci w praktycznie każdym wieku świetnie sprawdzą się klocki konstrukcyjne :) mogą się dzięki nim wiele nauczyć i rozwijać swoją wyobraźnię :) pełnią także rolę edukacyjną o czym możesz przeczytać tutaj http://cobi.blogi.com.pl/chetnie-kupowane-klocki-konstrukcyjne-dla-dzieci/ . Generalnie klocki to trafiony pomysł :)

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie zarządców...

AsiaMic 5 miesięcy temu

Rok temu wyprowadziłam się z mieszkania na Pradze i tam też mieliśmy podobny problem i zmienialiśmy zarządcę. Po konsultacjach padło na firmę LemmonHouse. Mieszkałam tam jeszcze pół roku po zmianie na tą firmę właśnie i muszę przyznać, że nie było się do czego przyczepić, trawa wreszcie była regularnie koszona (wcześniej potrafiła sięgać do kolan), na klatkach porządek. Możesz sobie popatrzeć na stronie http://lemmonhouse.pl/ bo chyba mają jakieś fotki z tych obiektów, które utrzymują. Po zmianie naprawdę różnica między jednym a drugim była kolosalna.

sklep rtvseven.pl ? czy ktos kupował u nich?

AsiaMic 5 miesięcy temu

Ze swojej strony mogę polecić Ci sprawdzony sklep http://www.maxelektro.pl/ :) zamawiałam tam już 2 laptopy, za każdym razem wszystko szybko i łatwo :)

Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni?

AsiaMic 7 miesięcy temu

Dla mnie niezbędna jest mikrofala, duży wybór masz tu: http://www.maxelektro.pl/agd/kuchenki-mikrofalowe/. Nie mam czasu na gotowanie i często odgrzewam jedzenie a nie opłaca się w tym celu nagrzewać piekarnika :) dlatego musisz zdecydować jak użytkujesz tą kuchnię :)

Poszukuje fajnej sali konferencyjnej nad morzem, macie...

AsiaMic 7 miesięcy temu

Bardzo komfortowe sale konferencyjne oferuje Hilton w Gdańsku :) http://www.hiltongdansk.pl/spotkania_i_konferencje.html Polecam bo korzystałam :)

Kto mi napisze MGR? Kto mi napisze pracę MGR?

AsiaMic 7 miesięcy temu

Ja korzystałam z pomocy ludzi z tej strony http://www.pisanie-prac.org.pl i wszystko przebiegło bez problemu, świetny kontakt :)

Wybierz podstronę
1 2