Kategorie

Linki

Statystyki

  • Liczba zadanych pytań: 22662
  • Liczba udzielonych odpowiedzi: 83739
  • Liczba zarejestrowanych użytkowników: 45247

Odpowiedzi użytkownika AsiaMic

Co sądzicie o tym komputerze: Procesor:...

AsiaMic 3 miesiące temu

Jeśli nie wiesz jak wybrać dobry komputer polecam tą stronę: http://link9.pl/ :) Znajdziesz tam porady miedzy innymi z zakresu informatyki.

Jaki alkohol na wesele?

AsiaMic 7 miesięcy temu

Na wesele dobrze też zaopatrzyć gości w 2kc :) Byłam ostatnio na takim weselu i muszę przyznać, że miało to mega pozytywny skutek :) Wiele osób skorzystało z tych tabletek i kulturka była do samego końca, żadnych śpiących przy stole czy wymiotujących :) Naprawdę super sprawa :)

Polećcie proszę firmę do zarządzania nieruchomością ko(...)

AsiaMic 8 miesięcy temu

Polecę firmę Lemmonhouse. Ogarniają wszystko, od etapu zawierania umów przedwstępnych i tworzenia instrukcji użytkowania lokali, przez przekazywanie nieruchomości i lokali, aż po skomplikowane rozliczenia kosztów utrzymania nieruchomości oraz lokali w okresie deweloperskim. Odbierają budynki i dokumentacje, pomagają w obsłudze zgłoszeń reklamacyjnych od nabywców. Firma mojego męża z nimi współpracuje już od dawna.

Poszukuję dobrego studia mebli kuchennych w małopolsce.

AsiaMic 10 miesięcy temu

Odwiedź stronę Max Kuchnie. Tutaj https://www.maxkuchnie.pl/studia-mebli/ masz całą masę ich studiów. Kuchnie robią genialne, na wymiar, wszystko perfekcyjnie spasowane. Będziesz zadowolony :)

Dobry administrator nieruchomości w Warszawie?

AsiaMic 11 miesięcy temu

Sprawdźcie Lemmonhouse. Mają wielu zadowolonych klientów. Współpracują także z firmami deweloperskimi , już od etapu zawierania umów przedwstępnych i tworzenia instrukcji użytkowania lokali, przez przekazywanie nieruchomości i lokali, aż po skomplikowane rozliczenia kosztów utrzymania nieruchomości oraz lokali w okresie deweloperskim. Są doświadczeni również w odbiorach budynków oraz dokumentacji i mogą pomóc w obsłudze zgłoszeń reklamacyjnych od nabywców. Generalnie zajmują się wszystkim, obsługą finansową, techniczną, prawną oraz utrzymaniem czystości i pielęgnacją zieleni. Na pewno przedstawią ciekawą ofertę.

Zatrucie alkoholowe, jak sobie pomóc?

AsiaMic 11 miesięcy temu

Jeśli możesz to najlepiej przeleżeć taki ciężki dzień :) Poza tym można kupić w aptece saszetki z 2KC nazywają się Restart :) Są smaczne i uzupełniają elektrolity i wspierają pracę wątroby dzięki czemu szybciej pozbędziesz się toksyn :) Dobrze działa też orzeźwiający prysznic, w głowie robi się całkiem inaczej :)

Witam. ostatnio mam problem, zle sie czuje. Od paru...

AsiaMic 11 miesięcy temu

Na pewno rzucenie palenia jest wskazane w takiej sytuacji jednak dobrze jest też zrobić sobie podstawowe badania, nawet w domu np. testem zdrowie complex z domowego laboratorium. Jest mega łatwy w użyciu i wyniki ma się zaraz pod ręką :) Oczywiście warto się też przejść do lekarza pierwszego kontaktu :)

Znacie jakieś metody na kaca?

AsiaMic 2018-01-16 12:05:47

Dla mnie pomocny jest 2kc drink, uzupełnia płyny, ma bardzo dobry smak i naprawdę czuję się po nim lepiej, mam więcej energii :) A tak poza tym to rano prysznic na otrzeźwienie i coś ciepłego na rozgrzanie żołądka :)

Czy takie klocki będą odpowiednim prezentem dla...

AsiaMic 2017-10-01 19:09:55

Dla dzieci w praktycznie każdym wieku świetnie sprawdzą się klocki konstrukcyjne :) mogą się dzięki nim wiele nauczyć i rozwijać swoją wyobraźnię :) pełnią także rolę edukacyjną o czym możesz przeczytać tutaj http://cobi.blogi.com.pl/chetnie-kupowane-klocki-konstrukcyjne-dla-dzieci/ . Generalnie klocki to trafiony pomysł :)

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie zarządców...

AsiaMic 2017-09-12 09:35:46

Rok temu wyprowadziłam się z mieszkania na Pradze i tam też mieliśmy podobny problem i zmienialiśmy zarządcę. Po konsultacjach padło na firmę LemmonHouse. Mieszkałam tam jeszcze pół roku po zmianie na tą firmę właśnie i muszę przyznać, że nie było się do czego przyczepić, trawa wreszcie była regularnie koszona (wcześniej potrafiła sięgać do kolan), na klatkach porządek. Możesz sobie popatrzeć na stronie http://lemmonhouse.pl/ bo chyba mają jakieś fotki z tych obiektów, które utrzymują. Po zmianie naprawdę różnica między jednym a drugim była kolosalna.

Wybierz podstronę
1 2